STUDIE


Důležitost ptactva v zahradě
Udržování ptáků ve vaší zahradě má mnoho výhod. Ptáci přispívají k rozmanitosti člověku příjemného prostředí a mohou zahradu oživit. Kromě toho jsou ptáci jedním z nejdůležitějších prvků ekosystému a přispívají k udržování rovnováhy v přírodě.
Ptáci se živí hmyzem a plody, které jsou v zahradě hojné. Kromě toho jsou...

V roce 2021 jsme vyhráli výběrové řízení na obnovu a revitalizaci zanedbaného prostoru v blízkosti Zoo. Nejprve arboristická firma ošetřila a pokácela napadené stromy, jsou zde převážně vzrostlé buky, jasany.

01.09.2022

01.12.2021

Chystáme pro Vás naše drobné zahradní centrum, kde bude nabízet aktuální a zajímavé rostliny, ukázkovou zahradu a stále mnoho nového. Je možné si zde objednat na dovoz jakoukoli rostlinu, keř, strom, květináč,atd. Příjemné ceny, možno poradenství na místě zdarma.

Naše firma sponzoruje toto nádherné zvíře již 3 rokem a chce být prospěšná pro jeho odchov v Liberecké Zoo i nadále. Letos jsme se rozhodli sponzorovat i Irise sněžného.

Studie Vás uvede do Vaší zahrady, ukáže Vám reálný pohled návrhu. Pohled v noci, v různých ročních obdobích, umístění světel, závlahy. Můžete si vybrat dle Vás a Vašich možností, vytvoření 3D studie ve speciálním programu Landscape Architect NBL.