PROJEKTY a STUDIE

V našem portfoliu naleznete 3D studie, návrhy i projekty realizace veřejných i soukromých prostor.

Našimi zákazníky jsou Město Liberec, Město Rychnov nad Nisou,  Zoo Liberec, f. Webasto, 
Město Varnsdorf, MŠ Rochlice - Motýlek, Obecní úřad Kryštofovo Údolí, Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, JABLOTRON ALARMS a.s., a stovky soukromých zahrad

CO JE PROJEKT?

Jednotlivé složky kompletního projektu:

1) ZAMĚŘENÍ PROSTORU

Zaměření Vašeho pozemku, fotodokumentace stávající situace, zápis do formuláře. Plány pozemku si stáhneme s katastrálních map. Případě využijeme Vaše zaměření.

2) STUDIE

Studie navrhovaných řešení - po konzultaci s Vámi určíme další směr projektu. Studie může být formou náčrtku, kreslená, či vytvořena speciálním programem Landscape architekt. 

Soukromá zahrada Jitrava

Koncept zahrady Pilínkov

Park u školy Mělník

Koncept zahrady Dlouhé mosty Liberec

4) VIZUALIZACE

Mnoho lidí nemá představivost a proto zde je možnost 3D vizualizace. Je to velmi pěkný pohled na zahradu v různých ročních obdobích a věku růstu zahrady. Dále zde je možné vidět závlahu, rozmístění světel za tmy,  vrhání stínu. Je možné vytvořit třeba jen model pergoly či stání pro auta. 

5) OSAZOVACÍ PLÁN

Osazovací plán - přesná specifikace použitého rostlinného materiálu a jeho umístění, počet rostlin a jejich rozmístění

6) TECHNICKÉ PRVKY

Jsou to podklady, rozměry a technologie jednotlivých detailů. je třeba stanovit materiál a velikost jednotlivých daných technických prvků jako je gabion, detail květináče, pergola a stání pro auta, plot, jezírko, vyvýšené záhony, atd.

Zákres vyvýšených květináčů na míru

Pergola a sezení

Detail trvakového záhonu

Návrh dětského hřiště v soukromé zahradě

7) TEXTOVÁ ČÁST

Pro specifikování projektu ve  Vaší zahrady je vyhotovena zpráva. Je potřeba při další realizaci.

8) POLOŽKOVÝ ROZPOČET A DOKUMENTACE

Pro realizační firmu nebo jako kalkulace pro naši realizaci.

PROJEKT OBSAHUJE

1. Studii
2. Textová část 
3. Výkresová část
základní část projektové dokumentace, architektonické řešení, osazovací plán, výkaz výměr, řezy a pohledy, pokud je to třeba architektonické pohledy, perspektiva, axonometrie, 3D pohledy
4. Přílohy
5. Výkaz výměr
6. Rozpočet

Co stojí projekt

Cena:

Vypočítává se buď z velikosti pozemku a náročnosti zahrady, z ceny za metr čtvereční nebo z předpokládané realizační ceny.
Nejčastější model je za m2/45,- Kč bez DPH. Při malé zahradě do 500 m2, při předzahrádce je cena vyšší - m2/55,- Kč bez DPH. Detailní nabídku získáte po osobním setkání a návštěvě pozemku. 

S architektem získáte jistotu správnosti Vaší zahrady, výběru rostlin a nenastane, aby jste po 5 letech zahradu nemuseli předělávat. 

Portfolio projektů