ČLÁNKY a VÝSTAVY

Vaše zahrada může být také v časopisu

Bezúdržbová zahrada? 

V časopise Mladé fronty Dnes naše architektka popisovala, že bezúdržbová zahrada je omyl. Zahradní architekt Vám může pomoci právě se zpracováním návrhu a kompozice řešeného prostoru, abyste podnikli ty správné kroky v realizaci. Snažím se vždy vyjít vstříc přání zákazníka, najít společnou řeč a vytvořit tak zahradu líbivou a zároveň užitnou. Preferuji individuální přístup, přátelské prostředí
a trvalou spolupráci se zákazníkem.  ...ukázka z článku

Na druhý pokus

V odborném časopise Dům a zahrada byl uveřejněn článek o realizaci jedné soukromé zahrady. Zahradní firma zrealizovala prostor dosti nešťastně a my jsme byly pověřeni ji opravit. Vše nešlo přesadit, ale snad se Vše zdařilo. Na dvoustránce časopisu naše architektka popsala celý postup rekonstrukce. Dostali jsme se až do soutěžního návrhu „Profesionálních zahrad“.

Výstavy

Expozice v OC Nisa

V OC Nisa Liberec jsme měli jarní expozici. Květinami jsme naplnili co bylo po ruce a díky nám jindy šedý obchodní dům rozkvetl a voněl.

Dům a zahrada Liberec

Náš stánek na výstavě Dům a zahrada jaro 2015.


Dům a bydlení 2015

Výstava podzimní Dům a bydlení. Expozice byla na 80 m2. Pojata na téma „Vstupte do naší zahrady a budete se cítit jak Alenka v říši divů...".