Zahradní koučink

CHCETE MÍT ZAHRADU JAKO Z ČASOPISU?

Potom je zde pro Vás zahradní kouč
 Váš průvodce při tvorbě a péči o Vaši zahradu

V případě, že se chcete starat o zahradu vlastními silami ale nemáte dostatek fantazie či vědomostí, využijte možnost zahradního koučinku. Předáme Vám více jak 15 let zkušeností s realizací zeleně a pomůžeme rozšířit Vaše obzory.

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

Ideální pro okruh lidí, kteří považují zahradu za svůj koníček, ale hledají nové nápady a dávku odbornosti. Trvání není omezeno, platba probíhá vždy po konzultaci dle rozsahu hodin.

PROJEKTOVÝ BALÍČEK - 3D

Balíček obsahuje zpracování podkladů, 3D vizualizaci a písemné doporučení úprav. Vhodné pro situační změny v zahradě.

BALÍČEK "RYCHLÁ POMOC"

Vyřešení dlouhodobých problémů, na které nestačí jednorázová konzultace. Mezi ně řadíme například ukotvení konceptu zahrady nebo správné umístění odpočinkových míst jako ohniště, pergoly či terasy. Šité na míru všem, kteří by rádi rychle změnili smysl zahradního prostoru.

BALÍČEK "ZAHRADA ZA 6"

Celoroční konzultace, kdy během 6 týdnů najdeme styl zahrady, připravíme vhodné rostliny, jejich množství, místo vysazení, případné množení, efektivní způsob zavlažování, prořezávání, stříhání.


ZDARMA

450,- /60 minut
bez DPH
3 300- Kč bez DPH
4
000,- Kč / v rozmezí cca 7-9 hodin
bez DPH

6 000,- Kč / v rozmezí cca 10-12 hodin
bez DPHDoprava po Liberci zdarma. Mimo Liberec účtujeme 9 Kč/km.


Zaplacené faktury koučinku se nevracejí, ani pokud je objednatel nevyčerpá do plné výše. Souhlasí  se zaplacením jednotlivých balíčku s celkovou cenou za koučink v rozsahu v jakém si zvolí. Hodiny a týdny koučinku nemusí probíhat na sebe v návaznosti a je možné si je vybrat postupně po celý daný rok. Pokud si je není možné vyčerpat v celkové výši, je možné je převést na další osobu po písemné dohodě a smlouvě.