5 Kroků jak mít krásnou zahradu

3. KROK

Najmi si mě, zahradní koučku, architektu, která tě povede ke krásné zahradě. Která ti řekne, co máš dělat, co je špatně, jak to udělat, aby zahrada byla tvůj odraz. 

Mám zkušenosti, odborné znalosti, vzdělání a chuť tvořit příjemné prostředí zahrad. Miluji přírodu a jsou mi blízcí lidé, co chtějí vytvořit víc, než prostor na sekání.

Najdeme řešení zahrady, smysl a její účel. Neumíte si poradit - poradím a vyřeším za Vás. Pokud si najmete kouče, máte svého soukromého architekta jen pro Vás. 

Poradenství pro výběr rostlin, efektivní a vhodný způsob zavlažování rostlin. Prořezávání, stříhání, případně množení rostlin, to vše budeme řešit. Společně sestavíme plán realizace zahrady, samy si budete tvořit dle svých možností a financí. 

Po dobu 8 týdnů budeme řešit zahradu krok za krokem. Celkem 16 hodin společných konzultací a vedení při obnově Vaší zahrady. Kompozice, nákup rostlin, výsadbu, terén, vlastní realizaci, údržbu, závlahu. Termín bude záležet na Vás, ale nejlépe je začít na jaře. Jednotlivé hodiny budou rozloženy dle Vašeho času.

Pokud toto chcete přejděte na krok 4.